Kniha návštěv

Kásná dovolená

Skalová Magda 25.09.2017
Děkujeme, chvíle které jsme u vás prožili, byly překrásné, všem doporučuji a určitě se rádi budeme vracet.

Krásná dovolená

Václav Petr 01.06.2017
Dobrý den, jeli jsme několikrát okolo Vašeho penzionu a nakonec jsme si objednali pobyt a vše předčilo naše očekávání. Perfektní ubytování, výhodná poloha pro cykloturistiku, příjemná a ochotná paní správcová a pan majitel, zkrátka, určitě se vrátíme! Děkujeme.
Věra a Václav Petrovi Benešov u Prahy

Poděkovaní za příjemně strávenou dovolenou

Luboš a Květa z Benešova u Prahy 02.09.2016
Chtěli bychom doporučit tento penzion Panda všem milovníkům cyklistiky ,krásné ubytování a milého přístupu majitele,umístění penzionu uprostřed cyklotras a krásné šumavské krajiny a samozřejmšímě i houbaři si přijdou na své.Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další návštěvu .Luboš a Květa

Velké poděkování

Petr a Draha 15.09.2015
Moc děkujeme velice příjemným majitelům za krásnou dovolenou v nádherném penzionu.Za nás to byla nejlépe strávená dovolená za 10 let.Ještě jednou díky a těšíme se na brzskou shledanou.Petr a Draha z Brna

Poděkování

Karin a Michael 17.02.2014
Zdravíme z Prahy oba dva milé majitele moc krásného penzionku "Panda". Ještě jednou děkujeme za vstřícnost a milý přístup. Byť jen krátce, ale spalo se nám sladce. Moc se nám u vás líbilo a těšíme se zase někdy příště :-)

velké díky

Ali+Ali+Kristýnka+Kája+Domča 20.08.2013
Milá Pando,
děkujeme za krásné prázdninové chvilky u tebe. Moc se nám všem líbilo (zejména těm našim malým loupežníkům) a určitě se vrátíme (možná už na podzim na houby -možná vezmem i taťky s sebou :-)).
Vše krásné a nové, takové pohodlí nemáme ani doma :-).
Tak na houbách na viděnou

Podekovani

Jitka+Jirka+Tomas 14.02.2013
Dobry den,
Vcera jsme se vratili z kratke lyzarske dovolene a radi bychom vyjadrili chvalu za prijemne prijeti a komfortni ubytovani. Inzerovane sluzby byly zcela v souladu s realitou a pokoj vkusne a ucelne zarizen. Trochu rozpacite vsak pusobila kuchynka. Pokud by byl penzion plne obsazen, byl by asi problem s pripravou stravy. Velmi radi se tam vsak vratime na zimni i letni dovolenou a snad se majiteli podari zajistit do budoucna i polopenzi. Nicmene nase dojmy jsou velice pozitivni a majitelum drzime palce a dekujeme.

Maximální spokojenost

Tomáš Fronk 09.10.2012
Děkujeme za ubytování. Všem se tam moc líbilo. Prostředí je úžasné a určitě přijedeme znovu a na delší dobu.

Báječná dovolená

Pavel+Eva+Kuba+Zuzka 24.08.2012
Zdravíme Vás z Brna, strávili jsme u Vás na pensionku super dovolenou, parádně jsme si odpočinuli a moc se nám tam líbilo, hlavně děti byly moc spokojené úplně se vším :-)

Re: Báječná dovolená

Míla a Jana Rollingerovi 24.08.2012
Děkujeme za Váš názor a jsme moc rádi, že se tady u nás dovča líbila. Doufáme, že se zase příští rok uvidíme. Do té doby zase něco vylepšíme a hlavně aby bylo fajn počasí.
Brno a brněnskýho draka zdraví Plzen a Panda

Kontakt

Miloslav Rollinger Láz č.p. 26
384 62 Nová Pec
okres Prachatice
kraj Jihočeský
+420 606 510 327 info@panda-nova-pec.cz